2012. június 1., péntek

Gyönyörűségem :))

Lám eljött ez a nap is. Ma lefoglaltam a szalagavató ruhámat.
A folyamat most már visszafordíthatatlan :D:D
Ennek a gyönyörűségnem a neve Lola. Nem tudom mennyire látszik (   mivel mobillal készült a fotó  ) , de a derekán csipke megy körbe, a mellrészén pedig finom ráhajtások vannak és némi strasszkö :))
A gyürödésnél amit a kezem sikeresen kitakar egy a derekán levöhöz illö csipkecsokor van :) meg egy-két helyen elszórva vannak kisebb csipkedarabok.
Csak azt sajnálom, hogy legközelebbi találkozásunk november végén lesz :(