2011. november 14., hétfő

Hé csajszi..

A minap Beyoncé "Run the world" című számát hallgattam unásig. Nem tudom megunni ezt a nőt. Egyszerűen odavagyok az eszeveszett nőies stílusától. Meg amúgy minden olyan női előadótól, akinek hasonlóan szép hangja van.  :)
Jó lenne így táncolni :)
Egy ilyen cipőben:


Hát melyik épeszű lány ne akarna egy ilyen csajszis darabot? :D




2011. november 9., szerda

Magyarország? Elég!

Rá kellett jönnöm, hogy egyszerűen undorodom a világnak eme kapitalista pénzsóvár rendszerétől. Már az emberi lét sem érték.. kezdem úgy érezni, mintha vissza süllyednénk a középkor társadalmába...

Na de mindegy is...ezzel a dallal viszont remekül el tudtam terelni a gondolataimat.







2011. november 8., kedd

Kreatív lennék? (első bejegyzésem)

Mostanában azt vettem észre, hogy írogatás terén eléggé aktív lettem, így a közelmúltban két blogot is indítottam. Most valahogy minden rendben van.

Hangulatomat azonban a "Eurythmics - Sweet dreams" című számával tudnám jellemezni.