A minap Beyoncé "Run the world" című számát hallgattam unásig. Nem tudom megunni ezt a nőt. Egyszerűen odavagyok az eszeveszett nőies stílusától. Meg amúgy minden olyan női előadótól, akinek hasonlóan szép hangja van. :) Jó lenne így táncolni :) Egy ilyen cipőben:
Hát melyik épeszű lány ne akarna egy ilyen csajszis darabot? :D
Rá kellett jönnöm, hogy egyszerűen undorodom a világnak eme kapitalista pénzsóvár rendszerétől. Már az emberi lét sem érték.. kezdem úgy érezni, mintha vissza süllyednénk a középkor társadalmába...
Na de mindegy is...ezzel a dallal viszont remekül el tudtam terelni a gondolataimat.