2011. november 14., hétfő

Hé csajszi..

A minap Beyoncé "Run the world" című számát hallgattam unásig. Nem tudom megunni ezt a nőt. Egyszerűen odavagyok az eszeveszett nőies stílusától. Meg amúgy minden olyan női előadótól, akinek hasonlóan szép hangja van.  :)
Jó lenne így táncolni :)
Egy ilyen cipőben:


Hát melyik épeszű lány ne akarna egy ilyen csajszis darabot? :D




Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése