A minap Beyoncé "Run the world" című számát hallgattam unásig. Nem tudom megunni ezt a nőt. Egyszerűen odavagyok az eszeveszett nőies stílusától. Meg amúgy minden olyan női előadótól, akinek hasonlóan szép hangja van. :) Jó lenne így táncolni :) Egy ilyen cipőben:
Hát melyik épeszű lány ne akarna egy ilyen csajszis darabot? :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése