Egy pár hónapja izgat a kérdés, ami amúgy abszolút nem aktuális számomra. Ez a kérdés a szalagavató. Hogy is lesz? Kivel? Milyen ruhában? Milyen számra? ÁÁ tiszta zűrzavar... És nem csak én vagyok ilyen, hanem az egész osztály ... Még a fiúk is!! Kicsit zakkantak vagyunk tudom, dehát ez mégiscsak életünk egyik legszebb napja lesz :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése