2012. március 27., kedd

Tavaszi kedvtelenség?

Mostanában úgy érzem, hogy mindenben rosszabbul teljesítek. Teljesen aláhagyott az év eleji lelkesedésem, kezdek teljesen kimerülni. Tud valaki ezen segíteni, vagy csak én vagyok annyira rossz passzban, hogy még azt sem veszem észre, hogy körülöttem mindenki ugyanilyen?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése