2012. július 31., kedd

Megérkezett!

Bár már egy ideje megérkezett, csak most találtam meg a hozzá illő blúzt.Sajnos az  összes kép homályos lett, de azért megmutatom :)

Tuuuudom a kockás szoknyával elég Heidis, de éppen az volt rajtam :D

2012. július 14., szombat

Steampunk project

Bár az augusztus 4-ei steampunk live-ról legnagyobb sajnálatomra lemaradunk,  /:'( / a  project nem áll le!!
Itt tulajdonképpen ötleteket szeretnék gyűjteni, ugyanis egyenlőre csak kavarognak a gondolatok a fejemben. Egy férfi és egy női outfit lenne ennek az egésznek a végeredménye, amit egy későbbi szerepjátékon fogunk hordani. Talán még conra is felvenném :D

Egyenlőre 3 tárgyunk van:

Ez a műbőr fűző, illetve 2 Nerf gun.

Az enyém egy Jolt ami így néz ki:


Tuuuuuudom ebből a kis szarosból nem sok mindent lehet kihozni, de várom az ötleteket, és én is brainstormingolok :D Eddig egyetlen egy, számomra is elfogadható megoldást találtam, a többi szó szerint hányadék.


 Ez egy plusz csővel, és egy óralappal van felturbózva. Nekem személy szerint nagyon tetszik.

Aztán itt van a páromé, ami sokkal több lehetőséget hordoz magában. Ez a modell egy Maverick.



Erről nem raknék fel átalakított képet, ugyanis millió verzióban megcsinálták már.

Beszéltünk még egy cilinder elkészítéséről, ami nekem nem hiszem hogy  nehéz lenne, már csináltam csak kisebben. :D Illetve, alap, hogy mindkettőnknek kell szemüveg, és mindenféle sztímpánk kicit-kacat.
Nagyon várom az ötleteket. :) Szeretném  minél részletesebben megcsinálni ezt a ruhát, hogy az én kis drágaságom legyen :)

2012. július 10., kedd

Karci.... PÉDIAAAA!!!

Tegnap értem haza életem első táborából.
A táborba az "Emlékeink a jövő záloga" nevet viselő pályázaton keresztül jutottunk el
Be kell vallanom, egy kicsit tartottam ettől az egésztől, hiszen tudjátok milyen vagyok, túl sok ember, túl sok érzelem, féltem, hogy az lesz mint eddig mindig.
Akár hiszitek akár nem, pozitívan kellett csalódnom, mind a táborban, mind pedig önmagamban.
A tábor talán egész eddigi életem egyik legjobb eseménye volt. Egyszerűen fantasztikusan éreztem magam, a társaság (egy két ember kivételével) remek volt.

Teljesen új dolgokat próbáltam ki, mindenben benne voltam, nem voltam passzív, nyitott voltam mindenki felé, és két olyan dolgot is megtettem amit eddig még soha nem mertem.


Ízelítőként pár kép :)


     Saaajnálom Reni de ezt egyszerűen nem lehetett kihagyni :D


       Ricsike és Reni Közös képe :D Hogy is volt? "It's the beginning of a beautiful friendship."



                      Szobatársak, illetve Fruzsi a potyautas :)

Én amint egy lovon ülök!!! Egy lovon!! ÉN! (Ez volt az egyik bátor tettem a táborban :D)


A Bagoly a letojt..  (Legalább nem mondhatom, hogy le se szartak :D)

Itt Levente Pétert láthatjátok, amint egy fantasztikus előadást tart nekünk :)


Péter úr, alias Pepe, amint Quiddich közben lestoppolták :D

Hazaúton Norbi szórakoztatott minket :)

És végül a nagy csapat.. Úgy hiányoztok srácok :)



Aki esetleg olvassa ezt és táborozó volt, annak köszönöm a sok-sok szép, feledhetetlen emléket :)