2012. július 31., kedd

Megérkezett!

Bár már egy ideje megérkezett, csak most találtam meg a hozzá illő blúzt.Sajnos az  összes kép homályos lett, de azért megmutatom :)

Tuuuudom a kockás szoknyával elég Heidis, de éppen az volt rajtam :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése