2012. szeptember 10., hétfő

Ördögi kör..

Ha szomorkás a hangulatom mindig LOTRos cuccokat nézek a neten. Viszont ha a LORT-ra gondolok mindig elszomorodok, hogy a mi világunk miért nem ilyen fantasztikus.

Én mondom.. ördögi kör...






Ui.: Elf akarok lenniiiiiii TT____TT