2012. december 30., vasárnap

Ne feledd ki voltál!

Nos így az év utolsó előtti napján hadd mutassak nektek egy képet.
Ez a kép minket ábrázol, vagyis a mostani 13. évfolyam tagjait, még 9.ben :DDDD

Ki találja ki, hogy pontosan kik vannak a képen? :D Megsúgom, mind Európások :D

Ez a kép lassan 5 éve készült. Hihetetlen, hogy mennyi változáson mentünk keresztül ennyi év alatt nem? :)

Ha látjátok ezt lányok légyszi ne haragudjatok, azt hiszem az évet egy ilyen képpel illik befejezni :D



Ui.: Nemsokára rakok fel egy beszámolót a szalagavatóról is :D

2012. november 22., csütörtök

Soha többé mályva!

Mostanában nagyon izgatott vagyok. Ennek két konkrét oka is van, nem csak úgy random.
Talán jobb ha a rövidebbel kezdem, ami talán kevésbé fontos, de engem kifejezetten nagyon izgat.
...

........nagy levegőő...

........Szóval az elsőő..........

.. aa........

...... HOBBIIIIIIIIT DECEMBER 13-i MEGJELENÉSEEEE!!!!!!!444!!!NÉÉGY!!ÁÁÁÁÁÁÁÁ annyira annyira annyira várom hogy az valami elképzelhetetlen :DDD
Szóval nagyon ajánlóm kedves Pítör hogy aztán jó legyen, mert ha nem nagyon szomorú, elkeseredett és dühös leszek!
Amúgy nem ígérkezik rossznak. Peter Jackson az egész forgatásról videóblogot készített, és komolyan mondom nagyon pozitívan állok az egészhez. (lehet csak mocskosul elfogult vagyok, na mindegy :D)
JA! És újabb imádható tünde karakter a láthatáron, méghozzá Thranduil, a tündekirály, a mi imádott Legolas hercegünk apja!! : O
Az interneten csak egy kép található róla, ami olyan sokat nem áru el.  viszont vannak/ voltak találgatások még a casting előtt hogy hogy néz ki, és születtek egész jó alkotások is, viszont olyan is volt amin inkább felkacagtam :D
Mingközül a legsiralmasabb talán ez itt:


Komolyan? Letükrözték Orli fejét és rátették egy zöld tunikás testre? :"D Siralomház :DD

Sajnos nem a premiert fogjuk megnézni ( mert másnap suli van) hanem valamikor máskor azon a héten. Elkezdtem csapatot gyűjteni, merthogy "milyenzsírtömegbenelmennimozibaésmégúgysecsináltamilyetsoha", így a kis csapat már komoly 4 főre bővült.( de lehet van az 5 is) :D Még várom a lelkes jelentkezőket.

Kritérium: ne nézz  rám furán, amikor elhaló aprócska sikolyt hallatok, ahányszor csak Orlando Bloom megjelenik a vásznon :D


A második, pedig.....
 DECEMBER 2 SZALAGAVATÓÓ!!!!
rengeteg dolgot kellett ebben az időszakban elintézni, kifizetni és egyebek., szóval kicsit leharcolt vagyok mind anyagilag, mind agyilag.
Íme egy lista a teendőkről és a fizetendő dolgokról:

-keringőruha
-ehhez cipő
-pánt nélküli fehérnemű
-kosztüm- fél pipa, ugyanis a szoknyámat vissza kellett küldeni hogy bevegyenek belőle.
-osztálytánc :"D
-osztálytáncruha- nincs pipa :(
-keringő- hátttőőőő necces..
-bevonulás megtervezése
-az összes zene kiválasztása
-belépők, és pluszbelépők lebizniszelés
-fodrász
-sminkes-  hogy spóroljak, Kami csinálja meg.
-rúzs, tus (mert nem volt normális(
-afterparty belépő ( 2 személy)
-afterparty ruha
-Janinak frakk
-képek összeszedése a videókhoz
-ékszerek
-megoldani az odajutást a világ végéről a Nyugatihoz......-teleportálás?
-köröm
-Terembérlés
-fény, hangtechnika
-süti amivel megvesztegettem az osztálytársaimat :DDD -


Eddig ennyi jut eszembe.

ezek mind pénzbe kerültek... nem kevés pénzbe.. remélem a családomnak sikerül kihevernie ezt az anyagi kárt, és össze tudja szedni magát a húgom szalagavatójára.. :D

Az a legdurvább amúgy, hogy végül arra is kell pénzt klköltened, amire eredetileg nem akartál. Az egésze nem ér meg ennyi pénzt, és idegeskedést.. komolyan ez tiszta vicc..alig várom hogy vége legyen.


Ui.: Most még egyszerű választásnak tűnik, hogy milyen színű legyen a kosztüm, de higgyétek el nem az!!!


UUi.: A kék nyert muhahahahaa!!!!

2012. szeptember 10., hétfő

Ördögi kör..

Ha szomorkás a hangulatom mindig LOTRos cuccokat nézek a neten. Viszont ha a LORT-ra gondolok mindig elszomorodok, hogy a mi világunk miért nem ilyen fantasztikus.

Én mondom.. ördögi kör...






Ui.: Elf akarok lenniiiiiii TT____TT

2012. július 31., kedd

Megérkezett!

Bár már egy ideje megérkezett, csak most találtam meg a hozzá illő blúzt.Sajnos az  összes kép homályos lett, de azért megmutatom :)

Tuuuudom a kockás szoknyával elég Heidis, de éppen az volt rajtam :D

2012. július 14., szombat

Steampunk project

Bár az augusztus 4-ei steampunk live-ról legnagyobb sajnálatomra lemaradunk,  /:'( / a  project nem áll le!!
Itt tulajdonképpen ötleteket szeretnék gyűjteni, ugyanis egyenlőre csak kavarognak a gondolatok a fejemben. Egy férfi és egy női outfit lenne ennek az egésznek a végeredménye, amit egy későbbi szerepjátékon fogunk hordani. Talán még conra is felvenném :D

Egyenlőre 3 tárgyunk van:

Ez a műbőr fűző, illetve 2 Nerf gun.

Az enyém egy Jolt ami így néz ki:


Tuuuuuudom ebből a kis szarosból nem sok mindent lehet kihozni, de várom az ötleteket, és én is brainstormingolok :D Eddig egyetlen egy, számomra is elfogadható megoldást találtam, a többi szó szerint hányadék.


 Ez egy plusz csővel, és egy óralappal van felturbózva. Nekem személy szerint nagyon tetszik.

Aztán itt van a páromé, ami sokkal több lehetőséget hordoz magában. Ez a modell egy Maverick.



Erről nem raknék fel átalakított képet, ugyanis millió verzióban megcsinálták már.

Beszéltünk még egy cilinder elkészítéséről, ami nekem nem hiszem hogy  nehéz lenne, már csináltam csak kisebben. :D Illetve, alap, hogy mindkettőnknek kell szemüveg, és mindenféle sztímpánk kicit-kacat.
Nagyon várom az ötleteket. :) Szeretném  minél részletesebben megcsinálni ezt a ruhát, hogy az én kis drágaságom legyen :)

2012. július 10., kedd

Karci.... PÉDIAAAA!!!

Tegnap értem haza életem első táborából.
A táborba az "Emlékeink a jövő záloga" nevet viselő pályázaton keresztül jutottunk el
Be kell vallanom, egy kicsit tartottam ettől az egésztől, hiszen tudjátok milyen vagyok, túl sok ember, túl sok érzelem, féltem, hogy az lesz mint eddig mindig.
Akár hiszitek akár nem, pozitívan kellett csalódnom, mind a táborban, mind pedig önmagamban.
A tábor talán egész eddigi életem egyik legjobb eseménye volt. Egyszerűen fantasztikusan éreztem magam, a társaság (egy két ember kivételével) remek volt.

Teljesen új dolgokat próbáltam ki, mindenben benne voltam, nem voltam passzív, nyitott voltam mindenki felé, és két olyan dolgot is megtettem amit eddig még soha nem mertem.


Ízelítőként pár kép :)


     Saaajnálom Reni de ezt egyszerűen nem lehetett kihagyni :D


       Ricsike és Reni Közös képe :D Hogy is volt? "It's the beginning of a beautiful friendship."



                      Szobatársak, illetve Fruzsi a potyautas :)

Én amint egy lovon ülök!!! Egy lovon!! ÉN! (Ez volt az egyik bátor tettem a táborban :D)


A Bagoly a letojt..  (Legalább nem mondhatom, hogy le se szartak :D)

Itt Levente Pétert láthatjátok, amint egy fantasztikus előadást tart nekünk :)


Péter úr, alias Pepe, amint Quiddich közben lestoppolták :D

Hazaúton Norbi szórakoztatott minket :)

És végül a nagy csapat.. Úgy hiányoztok srácok :)



Aki esetleg olvassa ezt és táborozó volt, annak köszönöm a sok-sok szép, feledhetetlen emléket :)


2012. június 1., péntek

Gyönyörűségem :))

Lám eljött ez a nap is. Ma lefoglaltam a szalagavató ruhámat.
A folyamat most már visszafordíthatatlan :D:D
Ennek a gyönyörűségnem a neve Lola. Nem tudom mennyire látszik (   mivel mobillal készült a fotó  ) , de a derekán csipke megy körbe, a mellrészén pedig finom ráhajtások vannak és némi strasszkö :))
A gyürödésnél amit a kezem sikeresen kitakar egy a derekán levöhöz illö csipkecsokor van :) meg egy-két helyen elszórva vannak kisebb csipkedarabok.
Csak azt sajnálom, hogy legközelebbi találkozásunk november végén lesz :(




2012. május 13., vasárnap

Soon...


Remélem is hogy így lesz, ugyanis mostanában új stílus ötleteken agyalok. Próbálom bővíteni a ruhatáram új kiegészítőket keresni, stb.. Azonban ehhez pénz kell és én annak sajnos híján vagyok.
Nemrégiben megnyílt előttem egy új lehetőség. ( megsúgom nem újdonság, de hozzám csak most érkezett el)
Mint azt tudjuk spórolás és a lelki teljesség összekapcsolása nem  éppen a legegyszerűbb feladat, hiszen ha már csak a Zara-hoz hasonló üzleteket nézzük, ahol 1 felső minimum 4-5 ezer forint, a tárcánk sírva bújik el a táskánk legalsó zugába.
Úristen addig csavartam a mondatokat, míg  azt sem tudom hol tartottam...
Szóóóóval.. megismertem az internetes vásárlás és az angol használt ruha fogalmát! Éljen éljen!
Ez a két opció jelentősen megkönnyíti a dolgomat :)  Olyan Mangós és H&M-es ruhákat vásároltam 1000-1500 forintért, amiken egyetlen hiba sincs. De még a cérnaszálak sem lazultak meg!!!!

Ne féljetek a használt ruhától!! :)


Ui.: I love u Spidey :))

2012. április 18., szerda

Megőrültem

Esküszöm nektek a baleset óta egyfolytában  hegyezem a fülem a mentőkre. Mintha sokkal többen lennének mint régebben .. Kicsit paranoiás kezdek lenni...Ja és az utcán minden mozgó dologtól megriadok...


Most nincs zene, csak a szirénák szólnak..

2012. április 17., kedd

A világ legszerencsésebb embere

Can you feel the love... Elton J.


Tegnap rájöttem, hogy én vagyok a világ legszerencsésebb embere. Ha ez nem is teljesen igaz, az már biztos, hogy igaz szerelemre leltem az életben.
A párommal ma vagyunk 2,5 évesek bár elég sok mindenen keresztülmentünk együtt, ilyet még sohasem éreztem mint tegnap.
Szerintem aki olvassa, az tudja hogy mi történt velem április 6-án.
Éppen a KÖKI-be tartottunk kettecskén, hogy találkozzunk Reni barátnőmmel, mikor elütött engem egy betegszállító MENTŐ!!! a zebrán. Ez után sok bonyodalom következett amit nem részleteznék.. Ha visszagondolok folyton kiver a víz..
Szóval tegnap anya felhívott egy nőt aki látta az egész balesetet, és borzasztóan megviselte az egész. Kérdezgette, hogy vagyunk, és hogy a párom hogy viseli ezt az egészet, hiszen ő el sem tudja képzelni milyen borzasztó lehet ezt átélni.Neki is van két vele egykorú fia, és soha nem kívánná nekik hogy ilyesmin menjenek keresztül.
Aztán megkérdezte, hogy mennyi ideje vagyunk együtt,  mert látszott rajtunk, hogy milyen erős kapcsolat van köztünk. Ahogy a szerelmem odaszaladt hozzám felültetett a betonról és magához szorított.. (jó tudom nem szabadott volna felültetnie, de teljesen sokkhatás alatt volt..)
Leírhatatlan volt az arckifejezés amit látott..
Sajnos pontosan visszaadni amit ő mondott nem tudom, de nagyon sajnálom szerencsétlent.. Remélem hamarosan kiheveri..
A történet ezen részét tegnap hallottam és azóta is  kattog az agyam..
Tudjátok néha balga módon kétségbe vonom, hogy a kapcsolatunk ugyanolyan erős-e.. Ezek után semmilyen további bizonyítékra nincs szükségem. Nagyon szeretem őt, teljes szívemből.
Bár annyira szeretném azt hinni, hogy együtt fogunk megöregedni, megeshet, hogy a sorsunk nem így alakul.
Ha nem is leszünk mindig együtt egy dologban biztos lehetek:
Legalább egyszer az életemben valaki őszintén, teljes szívéből szeretett..

2012. március 27., kedd

Tavaszi kedvtelenség?

Mostanában úgy érzem, hogy mindenben rosszabbul teljesítek. Teljesen aláhagyott az év eleji lelkesedésem, kezdek teljesen kimerülni. Tud valaki ezen segíteni, vagy csak én vagyok annyira rossz passzban, hogy még azt sem veszem észre, hogy körülöttem mindenki ugyanilyen?

2012. január 23., hétfő

Szalagavató láz, avagy teljesen meghibbantam?

Egy pár hónapja izgat a kérdés, ami amúgy abszolút nem aktuális számomra. Ez a kérdés a szalagavató. Hogy is lesz? Kivel? Milyen ruhában? Milyen számra? ÁÁ tiszta zűrzavar... És nem csak én vagyok ilyen, hanem az egész osztály ... Még a fiúk is!! Kicsit zakkantak vagyunk tudom, dehát ez mégiscsak életünk egyik legszebb napja lesz :)