Soul through a melody
2012. szeptember 10., hétfő
Ördögi kör..
Ha szomorkás a hangulatom mindig LOTRos cuccokat nézek a neten. Viszont ha a LORT-ra gondolok mindig elszomorodok, hogy a mi világunk miért nem ilyen fantasztikus.
Én mondom.. ördögi kör...
Ui.: Elf akarok lenniiiiiii TT____TT
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése