Nos így az év utolsó előtti napján hadd mutassak nektek egy képet.
Ez a kép minket ábrázol, vagyis a mostani 13. évfolyam tagjait, még 9.ben :DDDD
Ki találja ki, hogy pontosan kik vannak a képen? :D Megsúgom, mind Európások :D
Ez a kép lassan 5 éve készült. Hihetetlen, hogy mennyi változáson mentünk keresztül ennyi év alatt nem? :)
Ha látjátok ezt lányok légyszi ne haragudjatok, azt hiszem az évet egy ilyen képpel illik befejezni :D
Ui.: Nemsokára rakok fel egy beszámolót a szalagavatóról is :D

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése