Mostanában nagyon izgatott vagyok. Ennek két konkrét oka is van, nem csak úgy random.
Talán jobb ha a rövidebbel kezdem, ami talán kevésbé fontos, de engem kifejezetten nagyon izgat.
...
........nagy levegőő...
........Szóval az elsőő..........
.. aa........
...... HOBBIIIIIIIIT
DECEMBER 13-i MEGJELENÉSEEEE!!!!!!!444!!!NÉÉGY!!ÁÁÁÁÁÁÁÁ annyira annyira
annyira várom hogy az valami elképzelhetetlen :DDD
Szóval nagyon ajánlóm kedves Pítör hogy aztán jó legyen, mert ha nem nagyon szomorú, elkeseredett és dühös leszek!
Amúgy
nem ígérkezik rossznak. Peter Jackson az egész forgatásról videóblogot
készített, és komolyan mondom nagyon pozitívan állok az egészhez.
(lehet csak mocskosul elfogult vagyok, na mindegy :D)
JA! És újabb
imádható tünde karakter a láthatáron, méghozzá Thranduil, a tündekirály,
a mi imádott Legolas hercegünk apja!! : O
Az interneten csak egy kép
található róla, ami olyan sokat nem áru el. viszont vannak/ voltak
találgatások még a casting előtt hogy hogy néz ki, és születtek egész jó
alkotások is, viszont olyan is volt amin inkább felkacagtam :D
Mingközül a legsiralmasabb talán ez itt:
Komolyan? Letükrözték Orli fejét és rátették egy zöld tunikás testre? :"D Siralomház :DD
Sajnos nem a premiert fogjuk megnézni ( mert másnap suli van) hanem valamikor máskor azon a héten. Elkezdtem csapatot gyűjteni, merthogy "milyenzsírtömegbenelmennimozibaésmégúgysecsináltamilyetsoha", így a kis csapat már komoly 4 főre bővült.( de lehet van az 5 is) :D Még várom a lelkes jelentkezőket.
Kritérium: ne nézz rám furán, amikor elhaló aprócska sikolyt hallatok, ahányszor csak Orlando Bloom megjelenik a vásznon :D
A második, pedig.....
DECEMBER 2 SZALAGAVATÓÓ!!!!
rengeteg dolgot kellett ebben az időszakban elintézni, kifizetni és egyebek., szóval kicsit leharcolt vagyok mind anyagilag, mind agyilag.
Íme egy lista a teendőkről és a fizetendő dolgokról:
-keringőruha
-ehhez cipő
-pánt nélküli fehérnemű
-kosztüm- fél pipa, ugyanis a szoknyámat vissza kellett küldeni hogy bevegyenek belőle.
-osztálytánc :"D
-osztálytáncruha- nincs pipa :(
-keringő- hátttőőőő necces..
-bevonulás megtervezése
-az összes zene kiválasztása
-belépők, és pluszbelépők lebizniszelés
-fodrász
-sminkes- hogy spóroljak, Kami csinálja meg.
-rúzs, tus (mert nem volt normális(
-afterparty belépő ( 2 személy)
-afterparty ruha
-Janinak frakk
-képek összeszedése a videókhoz
-ékszerek
-megoldani az odajutást a világ végéről a Nyugatihoz......-teleportálás?
-köröm
-Terembérlés
-fény, hangtechnika
-süti amivel megvesztegettem az osztálytársaimat :DDD -
Eddig ennyi jut eszembe.
ezek mind pénzbe kerültek... nem kevés pénzbe.. remélem a családomnak sikerül kihevernie ezt az anyagi kárt, és össze tudja szedni magát a húgom szalagavatójára.. :D
Az a legdurvább amúgy, hogy végül arra is kell pénzt klköltened, amire eredetileg nem akartál. Az egésze nem ér meg ennyi pénzt, és idegeskedést.. komolyan ez tiszta vicc..alig várom hogy vége legyen.
Ui.: Most még egyszerű választásnak tűnik, hogy milyen színű legyen a kosztüm, de higgyétek el nem az!!!
UUi.: A kék nyert muhahahahaa!!!!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése