Bár az augusztus 4-ei steampunk live-ról legnagyobb sajnálatomra lemaradunk, /:'( / a project nem áll le!!
Itt tulajdonképpen ötleteket szeretnék gyűjteni, ugyanis egyenlőre csak kavarognak a gondolatok a fejemben. Egy férfi és egy női outfit lenne ennek az egésznek a végeredménye, amit egy későbbi szerepjátékon fogunk hordani. Talán még conra is felvenném :D
Egyenlőre 3 tárgyunk van:
Ez a műbőr fűző, illetve 2 Nerf gun.
Az enyém egy Jolt ami így néz ki:
Tuuuuuudom ebből a kis szarosból nem sok mindent lehet kihozni, de várom az ötleteket, és én is brainstormingolok :D Eddig egyetlen egy, számomra is elfogadható megoldást találtam, a többi szó szerint hányadék.
Ez egy plusz csővel, és egy óralappal van felturbózva. Nekem személy szerint nagyon tetszik.
Aztán itt van a páromé, ami sokkal több lehetőséget hordoz magában. Ez a modell egy Maverick.
Erről nem raknék fel átalakított képet, ugyanis millió verzióban megcsinálták már.
Beszéltünk még egy cilinder elkészítéséről, ami nekem nem hiszem hogy nehéz lenne, már csináltam csak kisebben. :D Illetve, alap, hogy mindkettőnknek kell szemüveg, és mindenféle sztímpánk kicit-kacat.
Nagyon várom az ötleteket. :) Szeretném minél részletesebben megcsinálni ezt a ruhát, hogy az én kis drágaságom legyen :)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése