Lám eljött ez a nap is. Ma lefoglaltam a szalagavató ruhámat.
A folyamat most már visszafordíthatatlan :D:D
Ennek a gyönyörűségnem a neve Lola. Nem tudom mennyire látszik ( mivel mobillal készült a fotó ) , de a derekán csipke megy körbe, a mellrészén pedig finom ráhajtások vannak és némi strasszkö :))A folyamat most már visszafordíthatatlan :D:D
A gyürödésnél amit a kezem sikeresen kitakar egy a derekán levöhöz illö csipkecsokor van :) meg egy-két helyen elszórva vannak kisebb csipkedarabok.
Csak azt sajnálom, hogy legközelebbi találkozásunk november végén lesz :(

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése