2012. május 13., vasárnap

Soon...


Remélem is hogy így lesz, ugyanis mostanában új stílus ötleteken agyalok. Próbálom bővíteni a ruhatáram új kiegészítőket keresni, stb.. Azonban ehhez pénz kell és én annak sajnos híján vagyok.
Nemrégiben megnyílt előttem egy új lehetőség. ( megsúgom nem újdonság, de hozzám csak most érkezett el)
Mint azt tudjuk spórolás és a lelki teljesség összekapcsolása nem  éppen a legegyszerűbb feladat, hiszen ha már csak a Zara-hoz hasonló üzleteket nézzük, ahol 1 felső minimum 4-5 ezer forint, a tárcánk sírva bújik el a táskánk legalsó zugába.
Úristen addig csavartam a mondatokat, míg  azt sem tudom hol tartottam...
Szóóóóval.. megismertem az internetes vásárlás és az angol használt ruha fogalmát! Éljen éljen!
Ez a két opció jelentősen megkönnyíti a dolgomat :)  Olyan Mangós és H&M-es ruhákat vásároltam 1000-1500 forintért, amiken egyetlen hiba sincs. De még a cérnaszálak sem lazultak meg!!!!

Ne féljetek a használt ruhától!! :)


Ui.: I love u Spidey :))

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése