Rá kellett jönnöm, hogy egyszerűen undorodom a világnak eme kapitalista pénzsóvár rendszerétől. Már az emberi lét sem érték.. kezdem úgy érezni, mintha vissza süllyednénk a középkor társadalmába...
Na de mindegy is...ezzel a dallal viszont remekül el tudtam terelni a gondolataimat.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése