2011. november 9., szerda

Magyarország? Elég!

Rá kellett jönnöm, hogy egyszerűen undorodom a világnak eme kapitalista pénzsóvár rendszerétől. Már az emberi lét sem érték.. kezdem úgy érezni, mintha vissza süllyednénk a középkor társadalmába...

Na de mindegy is...ezzel a dallal viszont remekül el tudtam terelni a gondolataimat.







Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése