2011. november 8., kedd

Kreatív lennék? (első bejegyzésem)

Mostanában azt vettem észre, hogy írogatás terén eléggé aktív lettem, így a közelmúltban két blogot is indítottam. Most valahogy minden rendben van.

Hangulatomat azonban a "Eurythmics - Sweet dreams" című számával tudnám jellemezni.



1 megjegyzés: