Esküszöm nektek a baleset óta egyfolytában hegyezem a fülem a mentőkre. Mintha sokkal többen lennének mint régebben .. Kicsit paranoiás kezdek lenni...Ja és az utcán minden mozgó dologtól megriadok...
Kitartás Csilla!!! :( Remélem nagyon hamar meggyógyulsz fizikailag és lelkileg is feldolgozod! Nagyon nehéz lehet... De tudom hogy erős vagy!! Kitartás!
Kitartás Csilla!!! :( Remélem nagyon hamar meggyógyulsz fizikailag és lelkileg is feldolgozod! Nagyon nehéz lehet... De tudom hogy erős vagy!! Kitartás!
VálaszTörlésKöszi :) Próbálkozok, de szerintem ez egy év lesz míg teljesen nyugodtan tudok közlekedni majd:(
VálaszTörlés