2012. április 18., szerda

Megőrültem

Esküszöm nektek a baleset óta egyfolytában  hegyezem a fülem a mentőkre. Mintha sokkal többen lennének mint régebben .. Kicsit paranoiás kezdek lenni...Ja és az utcán minden mozgó dologtól megriadok...


Most nincs zene, csak a szirénák szólnak..

2 megjegyzés:

  1. Kitartás Csilla!!! :( Remélem nagyon hamar meggyógyulsz fizikailag és lelkileg is feldolgozod! Nagyon nehéz lehet... De tudom hogy erős vagy!! Kitartás!

    VálaszTörlés
  2. Köszi :) Próbálkozok, de szerintem ez egy év lesz míg teljesen nyugodtan tudok közlekedni majd:(

    VálaszTörlés