Tegnap értem haza életem első táborából.
A táborba az "Emlékeink a jövő záloga" nevet viselő pályázaton keresztül jutottunk el
Be kell vallanom, egy kicsit tartottam ettől az egésztől, hiszen tudjátok milyen vagyok, túl sok ember, túl sok érzelem, féltem, hogy az lesz mint eddig mindig.
Akár hiszitek akár nem, pozitívan kellett csalódnom, mind a táborban, mind pedig önmagamban.
A tábor talán egész eddigi életem egyik legjobb eseménye volt. Egyszerűen fantasztikusan éreztem magam, a társaság (egy két ember kivételével) remek volt.
Teljesen új dolgokat próbáltam ki, mindenben benne voltam, nem voltam passzív, nyitott voltam mindenki felé, és két olyan dolgot is megtettem amit eddig még soha nem mertem.
Ízelítőként pár kép :)
Saaajnálom Reni de ezt egyszerűen nem lehetett kihagyni :D
Ricsike és Reni Közös képe :D Hogy is volt? "It's the beginning of a beautiful friendship."
Szobatársak, illetve Fruzsi a potyautas :)
Én amint egy lovon ülök!!! Egy lovon!! ÉN! (Ez volt az egyik bátor tettem a táborban :D)
A Bagoly a letojt.. (Legalább nem mondhatom, hogy le se szartak :D)
Itt Levente Pétert láthatjátok, amint egy fantasztikus előadást tart nekünk :)
Péter úr, alias Pepe, amint Quiddich közben lestoppolták :D
Hazaúton Norbi szórakoztatott minket :)
És végül a nagy csapat.. Úgy hiányoztok srácok :)
Aki esetleg olvassa ezt és táborozó volt, annak köszönöm a sok-sok szép, feledhetetlen emléket :)




kurvajóóó tábor volt és megyünk jövőre is^^
VálaszTörlésCsodás Csilla :P